رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

تغذیه و سیستم دفاعی بدن

تغذیه و سیستم ایمنی بدن

با توجه به تحقیقاتی که انجام شده است تغذیه بر سیستم ایمنی بدن تاثیر بسیاری بر جای می گذارد و می تواند موجب تقویت یا تضعیف آن گردد.
تالاسم می نور

تالاسمی

تالاسمی یکی از همان بیماری های شایع در میان افراد در گروه های مختلف سنی و با سبک های متفاوت در سراسر جهان است که در صورت جدی گرفته نشدن می تواند تهدید جدی برای سلامتی تان محسوب شود.

تقویت سیستم ایمنی

برای مبتلا نشدن به بسیاری از بیماری های جسمی داشتن سیستم ایمنی سالم و قوی نقشی اساسی دارد. تغییر سبک زندگی افراد، افزایش گازهای گلخانه ای، افزایش آلاینده های هوا، بروز و کشف باکتری ها و ویروسهای جدید و… همگی اثر سو بر سلامت و سیستم ایمنی بدن دارند. در ماه های اخیر نیز با

آزمایش فیبرونکتین جنین

  آزمایش فیبرونکتین جنین   اگر مراجعه کنندگان به آزمایشگاه جردن جهت انجام آزمایش فیبرونکتین جنین دارای نتایج  مثبت باشند پزشک بنا بر الزام اقداماتی را جهت آماده سازی برای زایمان زودرس انجام می دهد. اگر نتیجه  آزمایش فیبرونکتین جنین منفی باشد در آن صورت می توان فرض کرد احتمال زایمان زودرس بسیار کم است.

مواد معدنی مورد نیاز نوزاد

نویسنده : دکتر مریم محمودی تحقیقات نشان داده است که اگر نوزاد دارای تغذیه مناسب باشد، یک نوزاد سلامت است که رشد و نمو ثابت و متعادلی خواهد داشت. اما تشخیص انواع غذاها، ویتامین ها و موادهای معدنی که کودک شما باید در مراحل مختلف رشد مصرف کند، امری مشکل است. در این نوشته به
بازگشت به بالا