رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

 
 
 
 
 
 
 
 
معرفی
آزمایشگاه جردن

آزمایشگاه پزشکی جردن فعالیتش را از اردیبهشت ماه سال 1381 آغاز نموده است . انجام آزمایشهای تخصصی و راه اندازی آزمایشهای جدید از اهدافی بود که از همان آغاز تاسیس در آزمایشگاه تعریف گردید و بسیاری از آزمایشهای مختلف از جمله آزمون بررسی سلامت جنین و برخی از آزمونهای گروه روماتولوژی برای اولین بار در ایران توسط آزمایشگاه جردن راه اندازی گردید.
قرار داد با بزرگترین آزمایشگاه اروپا به نام بیوسینتیا که در کشور آلمان قرار دارد یکی از دستاوردهای آزمایشگاه جردن در سالهای ابتدای تاسیس بود که برای اولین بار در ایران بر اساس یک قرارداد رسمی بین این دو آزمایشگاه و شرکت هوایی لوفتانزا امکان ارسال نمونه در شرایط استاندارد فراهم گردید این موضوع علاوه بر ایجاد تسهیلات برای بیماران این امکان را برای آزمایشگاه فراهم آورد تا نسبت به تکمیل و راه اندازی آزمایشهای تخصصی مورد درخواست پزشکان اقدام نماید و در حال حاضر بخش عمده ای از آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی در خود آزمایشگاه انجام می پذیرد. از جمله شرایط آزمایشگاه بیوسینتیا برای عقد قرارداد مطابقت شرایط نمونه گیری و نگهداری از نمونه ها در شرایط استاندارد جهانی بود لذا علی رغم هزینه بالا آزمایشگاه از همان ابتدا از سیستم های خون گیری وکیوم برای نمونه گیری از بیماران استفاده نمود.
این آزمایشگاه با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و استانداردهای ملی و بین المللی فعالیت کرده و به دلیل مدیریت متمرکز و استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات خود قادر است ضمن کاهش هزینه ،کیفیت کار تمام مراکز خود را تامین نماید.

هیئت علمی آزمایشگاه جردن

دکتر شهاب سلامی

دکترای علوم آزمایشگاهی ریاست آزمایشگاه جردن Dr.Shahab Salami drsalami@jordanmedlab.com

دکتر محمود شفیعی

متخصص بیماری های داخلی

دکتر محمدرضا زمانیان

متخصص ژنتیک پزشکی مسئول فنی بخش ژنتیک Dr.Mohammadreza Zamanian drzamanian@jordanmedlab.com

دکتر پیروز ابراهیمی

متخصص ژنتیک ژنتیک سلامت فردی Dr.Pirooz Ebrahimi drpiroozebrahimi@jordanmedlab.com

دکتر مریم محمودی

متخصص و مشاور تغذیه Dr.Maryam Mahmoudi - MD , PhD drmahmoudi@jordanmedlab.com

دکتر مسعود هوشمند

PERSONAL INFORMATION: Name: Seyed Massoud Houshmand Date of birth: 1962-02-22 Nationality: Swedish/ Iranian Present Position: Head of the Genetic Diagnostic Lab. and Faculty Member of NIGEB Address: Pajouhesh Blvd. Tehran -Karaj Highway, 15th Km.Tehran, Iran. P.O. Box: 14965/161 Tel: +98 21 66576577-8 and +98- 21-44787390; Fax: +98-21-44787399 E-mail: massoudh@nigeb.ac.ir and housh62@yahoo.com Web Page: www.nigeb.ac.ir

جدیدترین مطالب

بازگشت به بالا