رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

 
 
 
 
 
 
 
 
معرفی
آزمایشگاه جردن

آزمایشگاه پزشکی جردن فعالیتش را از اردیبهشت ماه سال 1381 آغاز نموده است . انجام آزمایشهای تخصصی و راه اندازی آزمایشهای جدید از اهدافی بود که از همان آغاز تاسیس در آزمایشگاه تعریف گردید و بسیاری از آزمایشهای مختلف از جمله آزمون بررسی سلامت جنین و برخی از آزمونهای گروه روماتولوژی برای اولین بار در ایران توسط آزمایشگاه جردن راه اندازی گردید.
قرار داد با بزرگترین آزمایشگاه اروپا به نام بیوسینتیا که در کشور آلمان قرار دارد یکی از دستاوردهای آزمایشگاه جردن در سالهای ابتدای تاسیس بود که برای اولین بار در ایران بر اساس یک قرارداد رسمی بین این دو آزمایشگاه و شرکت هوایی لوفتانزا امکان ارسال نمونه در شرایط استاندارد فراهم گردید این موضوع علاوه بر ایجاد تسهیلات برای بیماران این امکان را برای آزمایشگاه فراهم آورد تا نسبت به تکمیل و راه اندازی آزمایشهای تخصصی مورد درخواست پزشکان اقدام نماید و در حال حاضر بخش عمده ای از آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی در خود آزمایشگاه انجام می پذیرد. از جمله شرایط آزمایشگاه بیوسینتیا برای عقد قرارداد مطابقت شرایط نمونه گیری و نگهداری از نمونه ها در شرایط استاندارد جهانی بود لذا علی رغم هزینه بالا آزمایشگاه از همان ابتدا از سیستم های خون گیری وکیوم برای نمونه گیری از بیماران استفاده نمود.
این آزمایشگاه با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و استانداردهای ملی و بین المللی فعالیت کرده و به دلیل مدیریت متمرکز و استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات خود قادر است ضمن کاهش هزینه ،کیفیت کار تمام مراکز خود را تامین نماید.

هیئت علمی آزمایشگاه جردن

دکتر شهاب سلامی

دکترای علوم آزمایشگاهی ریاست آزمایشگاه جردن Dr.Shahab Salami drsalami@jordanmedlab.com

دکتر شاهین بیگی

- فارغ التحصیل سال1376 از دانشگاه علوم پزشکی تهران تحت عنوان پزشک عمومی - فارغ التحصیل سال 1388 از دانشگاه علوم پزشکی تهران با تخصص پاتولوژی آناتومیکال و کلینیکال - 12 سال سابقه همکاری در سمت مسئولیت فنی در بیمارستان فوق تخصصی شفا خرم اباد

دکتر محمدرضا زمانیان

متخصص ژنتیک پزشکی مسئول فنی بخش ژنتیک Dr.Mohammadreza Zamanian drzamanian@jordanmedlab.com

دکتر مهدی فضلعلی پور

متخصص ویروس شناسی پزشکی Dr . Mehdi Fazlalipour mfp_virology@yahoo.com

دکتر مریم محمودی

متخصص و مشاور تغذیه Dr.Maryam Mahmoudi - MD , PhD drmahmoudi@jordanmedlab.com

بازگشت به بالا Call Now Buttonتماس سریع