رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

بخش ژنتیک آزمایشگاه
آزمایش ژنتیک نوعی از آزمایش پزشکی است که به بررسی ساختار کروموزومی و تغییرات مربوط به آن می پردازد برای اطمینان خاطر از نتایج این نوع آزمایش ها باید از بهترین آزمایشگاه ژنتیک در تهران کمک بگیرید.
تغذیه و سیستم دفاعی بدن

تغذیه و سیستم ایمنی بدن

با توجه به تحقیقاتی که انجام شده است تغذیه بر سیستم ایمنی بدن تاثیر بسیاری بر جای می گذارد و می تواند موجب تقویت یا تضعیف آن گردد.
تست ژنیتک قبل بارداری
مقدمه آزمایش ژنتیک قبل از بارداری چگونه انجام می شود؟ نحوه انجام آزمایش ژنتیک در طول بارداری چگونه است؟ آیا انجام آزمایش ژنتیک قبل از بارداری ضروری است؟ هزینه آزمایش ژنتیک قبل از بارداری چقدر است؟ جواب آزمایش ژنتیک قبل از بارداری چقدر طول می کشد؟ این ها سوالاتی هستند که از سوی بسیاری از
جهش های ژنتیکی

جهش ژنتیکی چیست؟

مقدمه شاید تا به حال این عنوان به گوشتان خورده است که برخی می گویند جهش ژنتیکی اتفاق افتاده است، اساس تنوع گونه های مختلف موجودات در همین موضوع نهفته است. جهش ها تغییراتی هستند که در توالی ژنتیک ایجاد می شوند و علت اصلی ایجاد آن ها تنوع در موجودات است. جالب است بدانید
آزمایش ژنتیک در حین بارداری

آزمایش ژنتیک در بارداری

برای جلوگیری از ابتلا خود و فرزندان تان از انواع بیماری های ژنتیکی از انجام تست های ژنتیکی قبل و حین بارداری غافل نشوید.
بازگشت به بالا