رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

آزمایش ژنتیک در بارداری

آزمایش ژنتیک در حین بارداری
برای جلوگیری از ابتلا خود و فرزندان تان از انواع بیماری های ژنتیکی از انجام تست های ژنتیکی قبل و حین بارداری غافل نشوید.

تالاسمی

تالاسم می نور
تالاسمی یکی از همان بیماری های شایع در میان افراد در گروه های مختلف سنی و با سبک های متفاوت در سراسر جهان است که در صورت جدی گرفته نشدن می تواند تهدید جدی برای سلامتی تان محسوب شود.

تقویت سیستم ایمنی

برای مبتلا نشدن به بسیاری از بیماری های جسمی داشتن سیستم ایمنی سالم و قوی نقشی اساسی دارد. تغییر سبک زندگی افراد، افزایش گازهای گلخانه ای، افزایش آلاینده های هوا، بروز و کشف باکتری ها و ویروسهای جدید و… همگی اثر سو بر سلامت و سیستم ایمنی بدن دارند. در ماه های اخیر نیز با
آزمایش کرونا چگونه انجام می شود؟ این روز ها که در حساس ترین برهه تاریخی هستیم باید بیش از هر زمان دیگری به فکر سلامتی خود و اطرافیان مان باشیم. در واقع ویروس کرونا در تمام جهان موجب بروز اختلالات بزرگی در سطح اقتصادی و فعالیت های شغلی افراد گردیده است. اما در این میان

آزمایش فیبرونکتین جنین

  آزمایش فیبرونکتین جنین   اگر مراجعه کنندگان به آزمایشگاه جردن جهت انجام آزمایش فیبرونکتین جنین دارای نتایج  مثبت باشند پزشک بنا بر الزام اقداماتی را جهت آماده سازی برای زایمان زودرس انجام می دهد. اگر نتیجه  آزمایش فیبرونکتین جنین منفی باشد در آن صورت می توان فرض کرد احتمال زایمان زودرس بسیار کم است.
بازگشت به بالا